В Україні до сотні тисяч учнів на самоізоляції через Сovid-19

Фото з вільних джерел

Через виявлення COVID-19 з часу початку навчального року на самоізоляцію було направлено 89 тисяч учнів та 3367 вчителів.

Про це заявив на брифінгу головний санітарний лікар країни Ігор Кузін.

“Випадки захворювання призводять до зупинки навчального процесу у закладах освіти. Лише за вчора на самоізоляцію було відправлено майже 7300 учнів. А з 1 вересня майже – 89 тисяч. На самоізоляцію за вчора також було відправлено 240 вчителів та працівників. А починаючи з 1 вересня – 3367”, – уточнив Кузін.

Станом на 24 вересня на самоізоляції перебуває близько 3 тисяч учнів та вчителів, і через загрозу COVID-19 призупинена робота 145 навчальних закладів.

Раніше Міністерство охорони здоров'я запровадило обов'язкові щеплення від коронавірусу для працівників закладів освіти, працівників міністерств, органів влади та місцевих державних адміністрацій.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко наголосив, що відповідні норми передбачені чинному законодавству, зокрема, статті 12 закону про захист населення про захист від інфекційних хвороб. Крім того, Європейський суд з прав людини підтвердив законність обов'язкової вакцинації.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль додав, що у тих навчальних закладах, де не буде досягнуто необхідного показника вакцинації персоналу, навчання буде відбуватися в дистанційному режимі.