У Таїланді названо причини перших смертей через “Омікрон”

Таїланд повідомив про перші два смертельні випадки, обумовлені штамом COVID-19 “Омікрон”, серед людей із наявними супутніми хворобами.

Як зазначає The Thaiger, обидві померлі були жінками похилого віку із супутніми захворюваннями, які інфікувалися від членів своїх родин.

Інформація про перший смертельний випадок з’явилася 16 січня, повідомляє Reuters. Жертвою хвороби стала 86-річна жінка, яка мешкала у провінції Сонгхла на півдні країни.

"Жінка була прикута до ліжка і страждала на хворобу Альцгеймера", — заявив представник міністерства охорони здоров'я Рунгруенг Кітфаті.

Про другий випадок стало відомо 17 січня. Хвороба призвела до смерті 84-річної мешканки провінції Удонтхані із термінальною стадією раку легенів.

Після того, як 15 січня у жінки підтвердився COVID-19, вона перебувала вдома на самоізоляції. Зрештою її симптоми погіршились, і 15 січня пацієнтка померла.

За даними Міністерства охорони здоров’я Таїланду, у країні зареєстровано вже понад 10 тисяч випадків COVID-19, спричинених штамом "Омікрон".