У Китаї розробляють вакцину від Сovid-19 на основі листя тютюну: подробиці

Фото з вільних джерел

Вчені таїландської фармакологічної компанії Baiya Phytopharm та Університету Чулалонгкорн розробляють вакцину проти СOVID-19 на основі листя тютюну.

Про це інформує УНН з посиланням на Національне інформаційне агентство Таїланду.

Всього в Таїланді перебуває в розробці три вакцини проти СOVID-19, які, за словами уряду, будуть готові до застосування вже наступного року.

Вакцина з листя тютюну отримала назву Baiya SARS-CoV-1 Vax 1. Наразі фахівці не розкривають секрет застосування тютюну у процесі виготовлення вакцини, але вже готуються до випробування препарату на людях.

Розробкою іншої вакцини під назвою ChulaCov19 або CU-Cov19, займаються фахівці факультетів Університету Чулалонгкорн та Університету Пенсільванії. Даний препарат вже проходить фазу випробувань на людях, разом з вакциною HXP-GPO Vac, яка була розроблена в рамках співпраці Державної фармацевтичної компанії Таїланду, Університету Махідол та американського інституту PATH.

  • Вчені Оксфордського університету повідомили, що вакцини проти COVID-19 від компаній Pfizer і AstraZeneca у понад 90% випадках здатні запобігти шпиталізації через зараження штамом "Дельта".
  • В Австралії почали клінічні випробування нового типу вакцини проти коронавірусу, яка буде вводитися за допомогою назального спрею.
  • За даними ВООЗ, уперше виявлений у Південній Америці штам COVID-19 під назвою Lambda розповсюдився вже 29 країнами.