У Херсонському обласному лабораторному центрі МОЗ України закупили неякісні медзасоби для діагностики COVID-19

фото: Кореспондент

У Херсонському обласному лабораторному центрі МОЗ України закупили неякісні медзасоби для діагностики COVID-19 молекулярно-генетичним методом. Про це повідомив сьогодні прес-центр СБУ.

Тому особам, яким провели тестування неякісними медзасобами, зробили повторне дослідження.

За попередньою версією, держустанова уклала договір з однією з комерційних структур на поставку 35000 одиниць тест-систем.

Встановлено, що отримані гроші не є рекомендованими до використання в медустановах на підставі досліджень вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я МОЗ України. 

“Протиправна діяльність посадових осіб могла привести до некоректних результатів діагностування, що загрожувало здоров’ю громадян, а також завдало бюджетних втрат більш ніж на 2 мільйони гривень”, – йдеться в повідомленні. 

Громадянам, яких діагностували неякісними медзасобами, повторно провели дослідження стану їх здоров’я з використанням потрібних тестів, інформує ua.korrespondent.net.

Зареєстровано кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 (привласнення розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.