“Ця хвиля дуже страшна”: про загрози і симптоми, які несе штам “Дельта”, повідомила лікарка-інфекціоністка

Фото з вільних джерел

Нещодавно Віктор Ляшко заявив, що відразу чотири області заходу України, серед яких – Чернівецька, Волинська, Івано-Франківська і Тернопільська області, де стрімко поширюється коронавірус.

Як інформує “Molbuk“, лікарка-інфекціоністка Чернівецькій обласній лікарні Ольга Кобевко повідомила, що з коронавірусом і підозрою на нього в медичному закладі перебуває майже 170 людей.

Читайте також: Із 22 вересня вся Україна може перейти в жовту карантинну зону, а частина областей — у червону. Названо усі регіони

"У нашому корпусі інфекційного відділення 106 пацієнтів. А усього в обласній лікарні майже 168 хворих, із них 14 важких хворих, які зараз у реанімації... До нас потрапила жінка із сатурацією 25-30 процентів. Це вкрай загрозливий стан...", - сказала Ольга Кобевко.

Читайте також: На Тернопільщині через спалах Covid-19 на карантин закрили першу школу

Лікарка запевняє, що на тлі поширення нового штаму коронавірусу "Дельта", нещеплені люди мають важкий перебіг коронавірусу.

"Дуже багато хворих у нас на дотації кисню. Без дотації лише був чоловік, який двічі вакцинований. Ми зайшли у дуже страшну хвилю, тому потрібно берегти свою родину і родичів, вакцинувати старших людей, людей з різними хронічними захворюваннями. Саме такі люди зараз переважають у нас у стаціонарі", - зазначила Ольга Кобевко.