“Ці люди захворіють вдруге, і їх ніщо не врятує, недуга вражає цілі групи”: лікар про штам “Омікрон”

Фото з вільних джерел

Штам “Омікрон” стрімко поширюється Україною та світом, активно витісняючи попередній штам “Дельта”. Медики заявляють про велику кількість повторних інфікувань. Наскільки давно хворіла людина першого разу, вже не має значення. Недуга масово вражає цілі групи населення.

У своєму Telegram-каналі лікар Тарас Жиравецький розповів, чому лікарі призначають антибіотики при ковіді.

“Вірус виключає нашу імунну систему і наші бактерії починають його атакувати. Деколи наш організм відновлюється самостійно і знищує ці бактерії, а деколи потрібно застосувати антибіотик. Про приєднання бактерійної інфекції свідчать тільки лабораторні аналізи ЦРП та прокальцитонін. Загальний крові часто є без змін і ми не можемо по ньому судити про приєднання бактерійної інфекції, він може змінюватись після призначення стероїдних гормонів.

Стероїдні гормони також виключають нашу імунну відповідь, що також сприяє приєднанню бактерійних інфекцій, тому це також може бути причиною чому лікар призначає антибіотик. Антибіотик не знищує вірус, а знищує тільки бактерії. Є агресивні бактерії, які деякі простіші антибіотики не можуть знищити, тому лікарі призначають потужніші ін‘єкційні антибіотики.

Тому фраза «ковід не лікується антибіотиками» це повна нісенітниця, яку поширюють ті хто не розуміє, що таке ковід. Ковід - це не вірус,а захворювання,яке спричиняє коронавірус!",- зазначив лікар.

Також у відео, оприлюдненому на каналі YouTube Тарас Жиравецький розповів про те, скільки українців повторно будуть інфіковані коронавірусом.