“Ситуація із Сovid-19 змінилася не в кращий бік”: Кличко звернувся до центральних органів влади по допомогу

Як зазначив в ефірі програми “Сьогодні Ввечері” на каналі “Україна 24” мер Києва Віталій Кличко звернувся з проханням до центральних органів влади дозволити розміщувати хворих на коронавірус у відомчих лікарнях, оскільки муніципальні лікарні переповнені.

Зокрема Віталій Кличко наголосив на тому, що на нинішній день напівпорожніми залишаються відомчі лікарні у той час як в міських лікарнях пацієнти лежать у коридорах.

“Протитуберкульозні лікарні задіяні, як і інфекційні відділення. Якщо в пологових будинках у нас є вільні місця, то в цьому напрямку буде відповідне розпорядження, розглядаємо для того, щоб розміщувати хворих. Якщо таких місць не буде, будемо шукати. У відомчих лікарнях, які у нас стоять напівпорожні в Києві, є 11 тис. ліжок. Вони потроху нам дають місця, але ще велика кількість місць у запасі є. У цьому напрямку ми сподіваємося на допомогу центральної влади”, – сказав мер.

Кличко наголосив також на невтішній статистиці щодо коронавірусу у Київських лікарнях.

"Ситуація змінилася, але, на жаль, не в кращий бік. У нас близько 2 тис. нових випадків захворювання, 48 осіб померли, і ми бачимо, що кожен день помирає від 40 до 50 людей. Переповненість - я позавчора перевіряв 3-ю лікарню, на 320 місць там 370 чоловік, вона переповнена, люди лежать у коридорах. Така ж ситуація і в інших лікарнях, а відомчі стоять порожні", - сказав Кличко.