Стало відомо якою вакциною від Covid-19 щеплють народних депутатів

Нардеп Роман Грищук

Народних депутатів та працівників Верховної ради почали щеплювати американською вакциною Pfizer проти COVID-19. Міністерство охорони здоров’я прийняло відповідне рішення ще 7 травня

Про це йдеться у відповіді Міністерства охорони здоров’я на запит Суспільного.

“Відповідно до рішення Оперативного штабу Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) з вакцинокерованих інфекцій від 07 травня 2021 року, працівників законодавчих, виконавчих та судових органів влади центрального, регіонального та місцевого рівнів та органів місцевого самоврядування віднесли їх до 3-го етапу вакцинації як структури, які виконують функції держави, регіонального і місцевого управління, та внесли відповідні зміни до Дорожньої карти з вакцинації. Щеплюють їх організовано, мобільними бригадами, вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech”, – зазначили представники МОЗ.

Запитання Суспільного про те, чому для вакцинації співробітників органів державної влади була обрана саме вакцина від Pfizer-BioNTech у МОЗ залишили без відповіді.

Про початок вакцинації в Раді на своїх сторінка у соціальних мережах повідомили нардепи Роман Грищук та Євгеній Шевченко.

"Дочекався своєї черги і отримав першу дозу вакцини від COVID-19", – написав нардеп від фракції "Слуга народу" Грищук.