Сovid-19: лікар розповів, чому психологічні наслідки для людства страшніші за фізичні

Голова представництва ВООЗ в Україні доктор Ярно Хабіхт констатує, що психологічні наслідки для людства внаслідок захворювання на COVID-19 виявились не менш вражаючими за фізичні.

Про це він сказав в інтерв’ю Суспільному.

“Ми бачимо, що в Україні 8 мільйонів людей потребують різної підтримки в питаннях психічного здоров’я. Зараз, в часи COVID-19, ця проблема ще більше загострилася. У всіх країнах, уражених вірусом, проблеми з психічним здоров’ям лише зростають”, — сказав Ярно Хабіхт.

Тому, за його словами, у найближчі 5–10 років потрібно буде більше підтримувати сім’ї та людей. "Але наслідки дуже великі. У нас є діти, які втратили десятки днів навчання за останній рік. У нас є сім’ї, які втратили свої доходи. У нас багато сімей, які не знають, що в майбутньому буде з роботою. Отже, у цієї пандемії багато наслідків, які ми маємо вивчити, а потім почати діяти", — додав голова представництва ВООЗ в Україні.

  • У ВООЗ заявили, що останні дані, які надають уряди країн світу, свідчать про те, що темпи поширення COVID-19 та смертність від захворювання у світі посилюється.
  • У Всесвітній організації охорони здоров'я вважають, що пандемія коронавірусу не закінчиться до кінця 2021 року.
  • Американські вчені сумніваються у можливості досягти колективного імунітету проти COVID-19.