Скільки військових хворіє на коронавірус?

Про це йдеться на сторінці фейсбук Генерального штабу ЗСУ:

“Станом на 10.00 6 серня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID19, спричинену коронавірусом SARS_CoV_2, хворіє 265 осіб. Всього за час пандемії одужало – 661 особи, летальних випадків – 5. На ізоляції (в тому числі, самоізоляція) перебуває 588 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчих три доби – 162 особи.

За минулу добу зареєстровано 34 нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них в закладах охорони здоров’я перебуває 9 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр “ГВКГ”– 5 військовослужбовців, Військово-медичний клінічний центр Південного регіону – 1 військовослужбовець, Військово-медичний клінічний центр Північного регіону – 1 військовослужбовець, Житомирський військовий госпіталь – 1 військовослужбовець, Одеська міська інфекційна лікарня – 1 працівник ЗСУ). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні в домашніх умовах під наглядом медичної служби знаходиться 25 осіб ( Київська область – 3 військовослужбовці та 2 працівника ЗСУ, Львівська область 14 військовослужбовців та 5 працівників ЗСУ, Миколаївська область – 1 військовослужбовець). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни”, – йдеться у дописі.