“Штам “Дельта” може початись із цього жахіття”: які атипові симптоми вражають українців, повідомив лікар

Фото з вільних джерел

У МОЗ попередили українців про ті симптоми серйозного нездужання, котрі викликає штам Дельта й котрі є цілком нетиповими для коронавірусу загалом. Санітарний лікар України Ігор Кузін зазначив, що не у всіх випадках хвороби наявні незвичні симптоми, проте саме атипові прояви можуть ввести в оману людину, хоч і проявляють себе іноді справжнім “жахіттям”.

Як інформує “Molbuk“, наразі клінічний перебіг “Дельти” відрізняється, як перебігом недуги, так і початковими симптомами.

“Але, думаю, що після того, як ми або отримаємо офіційну позицію ВООЗ, або зберемо доказову інформацію про симптоми, які є найбільш характерними, тоді ми вже зможемо вийти з офіційним роз’ясненням”, – пояснив Кузін. -“Не у 100% випадків “Дельта”-варіанту є кишкові розлади тощо. Це по суті 5-7% від загальної кількості”, – повідомив він.

За словами санітарного лікаря України, штам Дельта початково спричиняє симптоми, подібні до гострої респіраторна вірусної інфекції: нежить, слабкість, підвищення температури тіла.

У вакцинованих людей у разі інфікування спостерігається стерта субклінічна форма захворювання, яка протікає простіше і без типових симптомів.