Шмигаль застеріг три області, які перебувають у зоні ризику: “Доведеться повернутися до жорсткого локдауну”

Фото ілюстративне

У всіх областях спостерігається тендеція до збільшення кількості хворих на коронавірус. Все частіше чути про те, що в Україні почалася третя хвиля коронавірусу COVID-19. Хоча влада ввела адаптивний карантин та кольорові зони, ймовірно, доведеться повернутися до жорсткого локдауну.

Про це повідомляє МОЗ України.

Прем’єр Денис Шмигаль наголосив, що червона зона та жорсткий локдаун вже запроваджені в Івано-Франківській, Чернівецькій та Житомирскій областях.
Водночас, за його словами, у зоні ризику перебувають Вінницька, Закарпатська та Тернопільска області. А також низка інших регіонів, які МОЗ віднесла до помаранчевої карантинної зони.

Це означає, що на підході може бути жорсткий локдаун. Коли більшість областей буде у червоній зоні, скоріш за все, доведеться повертатися до тої моделі локдауну, який Україна вже проходила,– підкреслив Шмигаль.

"Дуже б не хотілося цього робити, тому треба все ж таки ще раз звернутися до свідомості громадян. Коронавірус нікуди не дівся, він є у всьому світі", – додав урядовець.

Прем'єр-міністр також зауважив, що початок вакцинації – це всього лише початок. Адже загалом цей процес по всьому світі може зайняти щонайменше 2 роки.
Він наголосив, що доведеться й надалі дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції, аби вберегти себе та близьких. та не тішити себе ілюзіями, що "вакцина все врятує".