Приріст хворих на Covid-19 на Тернопільщині не спадає (Мапа)

За добу 3 червня на Тернопільщині була лабораторно підтверджена така ж кількість нових випадків коронавірусу, як і добою раніше – 20. Більшість нових інфікувань – знову у Тернополі.

Про це станом на ранок 4 червня повідомив Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України.

“За попередню добу проведено 523 дослідження іпідтверджено вперше 20 випадків зараження вірусом Covid-19”, – йдеться в повідомленні Тернопільського обласного центру МОЗ.

Читайте також: Новий ріст захворюваності на Covid-19 у Тернополі став тривожною тенденцією (Мапа)

За даними обласного лабораторного центру МОЗ, із двадцяти нових випадків коронавірусу за останню добу на Тернопільщині 6 лабораторно підтвердили у Тернополі, 5 – у Тернопільському районі, 4 – у Збаразькому, 3 – у райцентрі Бучач. Ще по одному новому хворому на Covid-19 3 червня виявили у Теребовлянському і Кременецькому районах.

Читайте також: МОЗ: в Україні зафіксовані рекордні з початку пандемії показники Covid-19 (Відео)

“Станом на 4 червня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР – у 1220 випадках діагноз лабораторно підтверджений (1132 випадків – дорослі, 88 випадки – діти), з них 26 летальних. Видужало 958 осіб”, – повідомляє про Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ про захворюваність на Covid-19 на Тернопільщині з початку пандемії.

Читайте також: Україна перетнула показник у 25 тисяч випадків Covid-19 (Мапа)

На сьогодні активних випадків коронавірусу в Тернопільській області 236.