“Помаранчеві зони можуть стати червоними” — міністр про карантин в Україні

Як зазначив міністр КМУ Олег Немчінов в ефірі каналу “Україна 24” в Україні немає жодної зеленої зони карантину, а через тиждень заходи у червоних зонах покажуть, наскільки вони ефективн.

“Шмигаль назвав три області, які зараз перебувають у червоній зоні. Окремо МОЗ сьогодні оновило зони, які стосуються помаранчевої, жовтої зон. На жаль, жодна адміністративно-територіальна одиниця не потрапляє до зеленої зони. Будемо дивитися за показниками.

Думаю, заходи у червоних зонах вже за тиждень покажуть, наскільки вони ефективні. Після цього будемо приймати рішення. Окрім того, звичайно, буде продовжуватись вакцинація. І будемо очікувати на те, що будемо виробляти колективний імунітет шляхом вакцинування в першу чергу уразливих груп населення”, — сказав він.

Читайте також: Шмигаль застеріг три області, які перебувають у зоні ризику: “Доведеться повернутися до жорсткого локдауну”

Помаранчеві зони карантину можуть стати червоними, зазначив міністр.

"У перспективі всі зони, які зараз у помаранчевій зоні, можуть опинитися в червоній зоні. Рішення ухвалюється за поданням обласної ТЕБ і НС (комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій — ред.), ступінь карантинних обмежень визначається Державною комісією ТЕБ і НС", — сказав він.