Побороти епідемію коронавірусу людство зможе лише до кінця 2022 року, – ВООЗ

фото: Корреспондент

Глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейесус висловив надію на створення вакцини від коронавірусу і на максимальне використання наявних інструментів в боротьбі з інфекцією. Також він порівняв нинішню епідемію коронавірусу з іспанським грипом.

Справитися з епідемією коронавірусу людство зможе до кінця 2022 року. Такий прогноз озвучив генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебрейесус в п’ятницю, 21 серпня, на брифінгу в Женеві, передає ТАСС. 

"Ми сподіваємося покінчити з цією пандемією менш ніж за два роки - особливо якщо ми об'єднаємо зусилля і будуть виявлені національна єдність і глобальна солідарність", - сказав він. 

Глава ВООЗ нагадав, що епідемія іспанського грипу, яка  почалася в 1918 році,  в світі тривала два роки. Але через глобалізацію і більшу кількість зв'язків зараз вищі шанси поширення вірусу, ніж це було сто років тому, зазначив він. 

"Але в той же час у нас є технології і знання, щоб його зупинити", - заявив Гебрейесус.

Він висловив надію на створення вакцини від коронавірусу і на максимальне використання наявних інструментів в боротьбі з інфекцією, інформує Корреспондент.