Пекельне життя у масці і окулярах: як “не торкатися обличчя”, але зарадити запотівшим скельцям

Окуляри і маска – це таке собі особливе пекельце, окуляри постійно запотівають, і правило “не торкатися обличчя брудними руками” не працює.

Зрештою, щоб привести окуляри до тями, їх треба зняти, напівосліп (у кого який зір) знайти антисептик, обробити руки, щоб знайти серветку і протерти окуляри, які за кілька секунд після одягання знову запотіють… і знову все по колу.

Про тяжке життя-буття чотириоких у часи масок пише Оксана Давидова у фейсбуці.

"Анти-фоґ" , до слова, до одного місця - купа даремно витрачених грошей. Таким чином похід навіть елементарно за продуктами стає такою собі тортурою, бо що в окулярах, що без - однаково нічого не видно. А оскільки лінзи в моєму випадку то практично нереальне задоволення, доводиться шукати інші варіанти. І от власне під дописом Оксани знайшла один лайвхак, який сьогодні й перевірила - якщо резинки маски перекрутити "вісімкою" (як на фото), то тепле повітря виходить через бокові щілини. Так, можливо це не найкращий варіант (бо ж повітря із зовнішнього середовища заходить частково тим же шляхом), але трохи рятує, бо заходиш в магазин чи транспорт вже не як сліпе теля, ну і хоч бачиш куди йти, за що можна вхопитися в разі перспективи падіння тощо. Ну і верх маски максимально щільно притиснути до носа за допомогою фіксатора всередині, і притиснути зверху оправою окуляр. Звісно окуляри все ще трохи запотівають, але вже десь відсотків на 30, а не на всі 100.

Важко уявити, як в цьому плані невесело лікарям."