Названо область, яка першою в Україні може вийти з “червоної зони”

Фото з вільних джерел

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко розповів, що Рівненська область досягла ознак, які дозволяють розглянути питання щодо скасування “червоного” рівня епіднебезпеки. Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

“За результатами аналізу поширення коронавірусної хвороби COVID-19, бачимо, що Рівненська область досягла ознак, які дозволяють розглянути питання щодо скасування “червоного” рівня епіднебезпеки в регіоні. Це перша область, яка перебуває у “червоному” рівні епіднебезпеки стабілізувала епідемічну ситуацію. Також аналіз показує, що найближчим часом Закарпатська та Івано-Франківська можуть досягнути показників які дозволять скасувати “червоний” рівень”, – сказав Ляшко.

Міністр охорони здоров'я зазначив, що Україна вже проходить пік захворюваності на COVID-19.

"Україна вже проходить пік захворюваності на COVID-19. Незважаючи на пік нових випадків, це перша хвиля, на піку якої в нас є доступними більш ніж половина ліжок з киснем. Саме вакцинація в Україні вже врятувала вже близько 21.5 тисяч життів. Це означає, що кількість померлих за весь час пандемії вдалося зменшити на 17%", – наголосив він.