Названо напої, які можуть “убити” коронавірус

Попри рекомендації медиків дотримуватися дистанції та носити захисну маску, дехто цілковито ігнорує поради, або користуватися неперевіреними і навіть “магічними” засобами, які дають їм упевненість у власній невразливості чи навпаки останню надію на порятунок.

Як інформує “Obozrevatel“, під час наукового експерименту фахівці змішали натуральні соки з чорноплідної горобини та гранату зі SARS-CoV-2, який і викликає COVID-19. Цю суміш вони залишали певний час настоюватися за кімнатних температур.

Під час дослідження вчені помітили, що, наприклад, горобина “вбивала” до 97% COVID-19 лише за 5 хвилин, а гранатовий сік – 80% патогенів SARS-CoV-2.

Фахівці дійшли висновку, що боротися з коронавірусом допомагають й інші натуральні соки, а також зелений чай.

На думку вчених, подібна противірусна активність рослинних продуктів може бути пов’язаною із їхнім кислотно-лужним балансом та поліфенолами, які мають вплив на вірусні білки – вони нейтралізують їхню дію.

Фахівці припускають, що полоскання горла соком із горобини, гранату або зеленим чаєм декілька разів на день, у випадку зараження COVID-19 знижує його вірусне навантаження на організм пацієнта. Крім того, це нібито запобігає розповсюдженню інфекції у нижчих дихальних шляхах, а в підсумку унеможливлює її передачу іншим людям.