Названо дати найбільшого піку захворюваності на коронавірус в Україні

Фото з вільних джерел

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов прогнозує, що пік захворюваності на COVID-19 в Україні припаде на кінець жовтня – початок листопада.

Про це він повідомив на брифінгу 15 жовтня за підсумками засідання РНБО, пише Суспільне. Новини.

“Ми прогнозуємо, що пік пандемії прийде на кінець цього місяця, це буде десь період 20-го, 25-го, 30-го цього місяця по 4-5-те наступного місяця”, – сказав Данілов.

За його словами, у пікові періоди у лікарнях країни можуть перебувати 50-52 тисячі хворих, що стане викликом для системи охорони здоров'я. У зв'язку з цим він закликав українців робити щеплення проти коронавірусу.

  • Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко дорікнув українцям, що вони продовжують нехтувати можливістю робити щеплення від коронавірусу.
  • З 18 жовтня в "червону" зону адаптивного карантину перейдуть ще чотири області України у зв'язку зі зростанням показників захворюваності на коронавірус. Йдеться про Запорізьку, Одеську, Донецьку та Дніпровську області.
  • У Національній академії наук України прогнозують, що у період з 20 до 26 жовтня середня кількість нових випадків захворювання на COVID-19 на добу становитиме від 18 тисяч до майже 21 тисячі на добу.
  • Кабмін підготував постанову, за якою у "помаранчевій" та "червоній" карантинних зонах прохід до державних установ та підприємств буде доступний вакцинованим проти коронавірусу, або за наявності ПЛР-тесту, довідки про перенесену хворобу чи тесту на антиген.
  • 23 вересня вся країна перейшла у “жовту зону” карантину. Також в Україні до нового року діє адаптивний карантин. Тобто, в залежності від епідеміологічної ситуації в різних регіонах можуть застосовувати різні карантинні обмеження.