Нагальна вакцинація для пенсіонерів: у Зеленського вказали як пришвидшити щеплення від Covid-19

Фото з вільних джерел

Президент Володимир Зеленський хоче пришвидшити вакцинацію від коронавірусної хвороби COVID-19 серед пенсіонерів. Для цього він пропонує розгорнути відповідну інформаційну компанію з популяризації щеплень й долучити “Укрпошту” та бізнес.

Як повідомила 4 жовтня пресслужба Офісу президента, Зеленський під час селекторної наради наголосив на необхідності активізації Міністерством охорони здоров’я й Мінінформполітики інформаційної кампанії щодо важливості вакцинації.

"...МОЗ спільно з Міністерством соціальної політики окремо мають розгорнути кампанію з вакцинації пенсіонерів і так само посилити інформаційний напрям, переконаний глава держави... Володимир Зеленський запропонував розглянути можливість залучення до вищезгаданої інформкампанії "Укрпошти" та представників бізнесу"", — йдеться у повідомленні.

Додається, що на сьогодні в Україні з 11 млн пенсіонерів вакциновано близько 25%. Загалом за минулий тиждень в Україні зробили 722 тис. щеплень.

"На 2 жовтня середній показник вакцинованих в органах держслужби становить 78,8%. Загалом в Україні зроблено 12,6 млн щеплень. Вакциновано понад 7,1 млн осіб, з яких 5,771 млн – двома дозами. Активно відбувається вакцинація серед освітян, зокрема за допомогою спеціальних мобільних груп", — пишуть в ОП.

За добу 3 жовтня щеплення проти коронавірусу зробили 33 924 людини. Щеплення проти коронавірусу зробили понад 400 тисяч працівниів шкіл. Усього, принаймні однією дозою вакцини від COVID-19 щеплено вже 69% вчителів. Для роботи освітніх закладів в Україні необхідно, аби 80 відсотків освітян були вакциновані.