МОЗ оприлюднило список областей України за зонами карантину (Таблиця)

Фото з вільних джерел

За 14 жовтня через поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні 17 областей відповідають показникам “помаранчевої” зони карантину. Водночас показники у Херсонській області відповідають “червоній” зоні.

Про це свідчать дані, оприлюднені пресслужбою МОЗ.

Зокрема, у “помаранчевій” зоні опинились: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька та Чернігівська області. У “червоній” — Херсонська.

При цьому у "зеленій" не перебуває жоден український регіон – решта областей належать до "жовтої" зони епідеміологічної небезпеки.

При цьому найвищий рівень захворюваності спостерігається у Луганській області, де хворіє 871 людина на 100 тисяч населення. На другому місці за цим показником перебуває Чернівецька область (868 людей на 100 тисяч) та Сумщина (710 на 100 тисяч).

Найнижчий рівень захворюваності зафіксований на Кіровоградщині (112 на 100 тисяч), Закарпатті (140 людей на 100 тисяч) та Вінниччині (192 на 100 тисяч).

  • Кабінет міністрів підготував постанову, за якою у "помаранчевій" та "червоній" карантинних зонах прохід до держустанов та підприємств буде доступний тільки вакцинованим проти коронавірусу, або за наявності ПЛР-тесту, довідки про перенесену хворобу чи тесту на антиген. Зазначимо, за добу 14 жовтня в Україні зафіксували 13624 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19, одужали від хвороби 4591 людина, померли — 202 людини. Загалом з початку пандемії виявили понад 2,6 млн випадків.