Ляшко щепився повторно: що він розповів про другу дозу вакцини від Сovid-19 для українців

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повторно щепився вакциною AstraZeneka проти COVID-19.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Завершив повний курс імунізації від COVID-19. Сьогодні (1 липня – ред.) отримав друге щеплення вакциною AstraZeneka. Першою щепився, як публічна особа. Це була залишкова доза. Через 11 днів після вакцинації захворів на ковід, перехворів досить легко”, – написав Ляшко.

Він додав, що перед другим щепленням не робив жодних лабораторних аналізів, а також не робив тести на антитіла проти COVID-19.

Окрім цього, міністр нагадав, як громадянам отримати другу дозу вакцини проти COVID-19. Зокрема, на повторне щеплення мають запросити телефонним дзвінком за контактом, який громадянин залишив після першого щеплення.

Якщо на вакцинацію записував роботодавець, то він також має організувати щеплення другою дозою.

"Усі, хто отримав першу дозу вакцини, гарантовано отримають другу дозу. Це стосується всіх вакцин, які використовуються в Україні. Також другу дозу вакцини гарантовано отримають люди, які вакцинувались залишковими дозами, зокрема громадські діячі", – зазначив Ляшко.

Міністр додав, що якщо громадянину відмовили у щепленні – необхідно звернутися до контакт-центру МОЗ за телефоном: 0 800 60 1219.