Активних випадків Covid-19 на Тернопільщині більшає (Мапа)

Станом на 5 червня у Тернопільській області зареєстровано 244 активних випадки коронавірусу, тоді як добою раніше їх було 236.

Про це повідомив сьогодні Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України.

“За попередню добу: видужало 6 осіб, проведено 470 досліджень методом ПЛР і підтверджено вперше 14 випадків зараження вірусом Covid-19”, – йдеться в повідомленні Тернопільського обласного центру МОЗ 5 червня.

Читайте також: Новий ріст захворюваності на Covid-19 у Тернополі став тривожною тенденцією (Мапа)

За даними обласного лабораторного центру МОЗ, із 14-ти нових випадків Covid-19 на Тернопільщині 7 минулої доби виявили у Тернополі, 3 – у Кременецькому районі, 2 – у Тернопільському. Ще по одному новому випадку коронавірусу діагностували у райцентрах Збараж і Теребовля.

Читайте також: З’явились дані про нових хворих на коронавірус у Тернополі (Відео)

“Станом на 5 червня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР – у 1234 випадках діагноз лабораторно підтверджений, з них 26 летальних. Видужало 964 особи”, – повідомляє Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ про захворюваність на Covid-19 на Тернопільщині з початку пандемії. 

Читайте також: У десяти областях України зафіксовано більше, як по тисячі випадків Covid-19 з початку пандемії – МОЗ (Мапа)