Кличко розповів якими вакцинами щепляться від Covid-19 в Києві

Київ залишається лідером за темпами вакцинації в Україні. Загалом від початку кампанії в столиці зробили майже 3 мільйони щеплень. За минулу добу в Києві зробили майже 32 тисячі щеплень.

Про це повідомляє київський міський голова Віталій Кличко.

Загалом у столиці першу дозу вакцини отримали більш, як півтора мільйона людей. Повністю імунізовані (двома дозами) – понад 1 мільйон 400 тисяч мешканців міста.

Кличко також нагадав, що в столиці працюють 157 пунктів вакцинації. Від початку вакцинальної кампанії був відкритий центр щеплень на території Міжнародного виставкового центру. А з осені почали працювати тимчасові вакцинальні центри і в ТРЦ. Сьогодні їх 45.

Найбільш популярні у Києві вакцини: CoronaVac і Pfizer, потім AstraZeneca і Moderna, які місто отримали від Міністерства охорони здоров’я.

Насамкінець Кличко закликав українців вакцинуватися.

"Я закликаю киян і всіх українців іти й щеплюватися. Вакцина є. Пункти вакцинації працюють. Тому не слухайте дику пропаганду антивакцинаторів!", — підсумував він.

  • У Києві виявили за останню добу 26 листопада 1438 хворих на коронавірус. Це на 250 випадків менше, ніж напередодні. 42 людини померли. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці в Facebook.