Кількість нових випадків Covid-19 на Тернопільщині зросла (Мапа)

За добу 27 травня на Тернопільщині лабораторно підтвердили 5 нових випадків коронавірусу, тоді як добою раніше – лише 2.

Як повідомив вранці 28 травня Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ, із 5 нових випадків Covid-19 за останню добу на Тернопільщині по 2 випадки виявлено у Шумському і Тернопільському районах та 1 – у Бучацькому.

“За попередню добу: видужало 8 осіб, проведено 319 досліджень і підтверджено вперше 5 випадків зараження вірусом Covid-19; проведено тестування біоматеріалу від 85 осіб методом ІФА. У 10 осіб виявлені антитіла до класу Ig G до вірусу SARS-CoV-2”, – йдеться в повідомленні Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ.

Читайте також: Кількість нових випадків Covid-19 в Україні знову перевищила кількість тих, хто одужав

Там констатували, що загальна кількість лабораторно підтверджених випадків Covid-19 на Тернопільщині продовжує зростати.

“Станом на 28 травня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР – у 1131 випадку діагноз лабораторно підтверджений (1055 випадків – дорослі, 76 випадків – діти), з них 26 летальних. Видужало 824 особи”, – проінформував про захворюваність на коронавірус на Тернопільщині з початку пандемії обласний лабораторний центр МОЗ.

Читайте також: В Україні діагностували вже понад 22 тисячі випадків коронавірусу (Мапа)