У десяти областях України зафіксовано більше, як по тисячі випадків Covid-19 з початку пандемії – МОЗ (Мапа)

Карта поширення коронавірусу по регіонах України на 5 червня – ЦГЗ МОЗ

Із початку пандемії у десяти областях України лабораторно підтверджено більше, як по тисячі випадків коронавірусу, а в одній – Чернівецькій – понад 3,5 тисячі випадків Covid-19.

Про такі дані на ранок 5 червня повідомив Центр громадського здоров’я МОЗ України, опублікуваши карту поширення коронавірусу по областях України.

За даними Центру МОЗ, десятою областю України, де зафіксували понад тисячу випадків Covid-19 з початку пандемії, стала Волинська. Загалом в Україні понад тисячу випадків коронавірусу з початку епідемії лабораторно підтверджено у кожній із десяти областей: Харківській, Вінницькій, Київській, Тернопільській, Івано-Франківській, Закарпатській, Рівненській, Львівській, Волинській та Чернівецькій. При цьому Чернівецька область перевищила показник у 3,5 тисячі випадків Covid-19. За даними Центру громадського здоров’я України, на ранок 5 червня на Буковині з початку пандемії загалом лабораторно підтверджено 3 тисячі 519 випадків коронавірусу. Це найвищий показник серед областей України.

Читайте також: Нових випадків коронавірусу в Україні знову понад пів тисячі (Відео)

Як повідомляє Центр громадського здоров'я України, загалом у нашій країні з початку пандемії лабораторно підтверджено понад 25 тисяч випадків коронавірусу, з яких на сьогодні активні 13 тисяч 830.

"Підтверджено 25 964 випадки Covid-19, з них 11 372 одужали, 762 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 553 випадки", - повідомив сьогодні центр громадського здоров'я МОЗ.

Читайте також: Український лікар заявив про своє повторне зараження коронавірусом