Як мати ідеальну шкіру: секрети японок

Саме Японія є країною-рекордсменом довголіття. Зокрема, більшість японок у 50 років мають красиву шкіру, як у 30-річних. У них є власні таємниці, які допомагають зберігати молодість та здоров’я. Багатьом жінкам здається, що справа в японській косметиці, але це хибна думка.

Таємниці краси східних красунь доволі прості. Cosmopolitan розповів, що роблять японки, аби мати чудовий стан шкіри.
Мінімалізм у макіяжі. Японки намагаються використовувати якомога менше декоративної косметики на своєму обличчі. Вони застосовують лише базові продукти і не купують зайвих, а лише за необхідності. Особливий ритуал догляду за шкірою у вигляді масажу обличчя. Таким чином стимулюється кровообіг, стимулюються процеси регенерації шкіри. Жінки з Японії не роблять масаж круговими рухами, а виконують легкі пульсуючі дотики подушечками пальців.

Мінімалізм у макіяжі. Японки намагаються використовувати якомога менше декоративної косметики на своєму обличчі. Вони застосовують лише базові продукти і не купують зайвих, а лише за необхідності. Особливий ритуал догляду за шкірою у вигляді масажу обличчя.

Таким чином стимулюється кровообіг, стимулюються процеси регенерації шкіри. Жінки з Японії не роблять масаж круговими рухами, а виконують легкі пульсуючі дотики подушечками пальців.