“Дитяче інфекційне відділення майже повністю заповнене”,- Кличко про те, коли у Києві запрацюють школи

Фото з вільних джерел

Як зазначив в ефірі програми “Народ проти” на телеканалі “Україна 24” мер столиці Віталій Кличко у Києві велика кількість дітей хворіє на коронавірус, тому навчання у школах наразі відбуватиметься дистанційно.

“Ми піклуємося про життя і здоров’я наших дітей. Станом на сьогодні у нас дитяче інфекційне відділення майже повністю заповнене. Зараз у нас хворіє велика кількість школярів, вчителів. Спираючись на висновки вірусологів, ми зараз не можемо відкрити школи”, – сказав він.

Кличко зазначив, що після того, як ситуація із захворюваністю стабілізується, міська влада дозволить повернутися до школи учням 1-4 класів.

Зазначимо, що впродовж минулої доби COVID-19 у Києві підтвердили у 63 дівчаток - віком від 4 місяців до 17 років та 70 хлопчиків - віком від 2 місяців до 17 років.

Загалом у київських лікарнях перебувають 85 дітей з коронавірусом та підозрою на захворювання. 4 з них – у реанімаціях. За інформацією мера, такої кількості дітей у лікарнях не було під час усіх попередніх хвиль пандемії. 

Нагадаємо, з 1 листопада у Києві діє "червона зона" карантину. За умовами нового локдауну, невакцинованим громадянам України заборонено відвідування громадського транспорту, магазинів, ТРЦ.