Депутат зі “Слуги народу” пояснив причину і наслідки скандалу: чому доставка вакцини CoviShield в Україну поки призупинена

Як зазначив народний депутат від «Слуги народу» Михайло Радуцький, наступна доставка вакцини від коронавірусу CoviShield (AstraZeneca) до України може бути відтермінована.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Постачання наступної партії вакцини AstraZeneca (CoviShield) до України може бути відкладено на певний термін», – написав він.

За словами Радуцького, причиною цього стала інформаційна кампанія, розгорнута проти цієї вакцини в Україні.

«Індійська сторона зазначає, що вакцина AstraZeneca (CoviShield) є абсолютно безпечним та ефективним препаратом, що підтверджено Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Лише на території Європи та Індії вже було використано близько 50 мільйонів доз цієї вакцини. Значні обсяги препарату законтрактували такі країни, як Канада, Велика Британія, Бразилія та інші», - наголосив він.

Радуцький зазначив уважив, що для виробника не є проблемою передати цю партію іншим замовникам.

«На зрив співпраці з Індією працювали як одіозні проросійські політики, так і псевдопатріотичні політичні лідери, які роблять все для повернення до влади на тлі дестабілізації країни. Всі ми пам’ятаємо ганебну заяву одного з таких діячів, яку він зробив під час засідання погоджувальної ради ВРУ. Це була свідома цинічна гра на зрив поставок вакцин і блокування кампанії з вакцинації. Ця людина прирекла на загибель тисячі українців заради задоволення власних політичних амбіцій», - підкреслив парламентарій.