“Будемо згадувати по фільмах”: Ляшко назвав пору, коли в Україні зможуть забути про карантин

Фото з вільних джерел

Зонування, обмеження, закриття шкіл та закладів громадського харчування – із цим всім тернополянам доводиться жити із 2019 року. Нові карантинні правила приймають в задежності від ситуації.

Більшість людей, як манни із неба, чекають на скасування карантинних обмежень. Але чи довго чекати, розповів очільник Міністерства охорони здоров’я Віктор Ляшко під час V Міжнародного форуму “Креативна Україна 2021”, пише 0352.

За словами очільника МОЗ карантин в Україні може бути скасовано уже на весні, але за тієї умови, що більшість громадян вакцинуються від коронавірусу до Нового року.

“Все залежить від вас. Вакцинуємося до нового року – на весну можемо спокійно жити без карантинних обмежень…Я більш оптимістично зараз дивлюся на ситуацію, оскільки буквально минуло півтора року, а ми маємо вакцину, яка сьогодні захищає від тяжкого і середньої тяжкості перебігу хвороби, і з’являються лікарські засоби… З’явиться лікування специфічне, тоді, я думаю, про проблему COVID-19 ми забудемо і будемо згадувати в певних сюжетах або фільмах”, – сказав Ляшко.

Водночас голова МОЗ наголосив, що навіть вакциновані повинні носити маски, адже можуть переносити збудник хвороби.