5 травня скасовано «червоний» рівень на Житомирщині: ще чотири області можуть вийти із “червоної” зони днями

У Житомирській області з 5 травня скасовується «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Регіон переходить у “помаранчеву” карантинну зону.

Про це повідомили сьогодні на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляється на Урядовому порталі.

Як заявив у коментарі головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко за результатами засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Варто відмітити, що покращення епідситуації спостерігається також у Запорізькій, Полтавській, Хмельницькій та Чернігівській областях. За збереження позитивної динаміки ці регіони можуть вийти із "червоного” рівня епідемічної небезпеки вже впродовж найближчих днів", - зазначив він.

  • На даний час у "червоній" зоні епіднебезпеки перебувають 6 областей України: Запорізька, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька і Чернігівська. 4 травня, Держкомісія з ТЕБ та НС ухвалила рішення про скасування з 5 травня "червоного" рівня епіднебезпеки в Житомирській області.
  • 3 травня в Україні було виявлено 2 тис. 472 нових випадків COVID-19, від ускладнень хвороби померли 166 осіб.