У Кривому Розі до 245-ї річниці міста запустили онлайн-екскурсії (Фото)

Гід із Кривого Рогу Анатолій Вихристенко

Так втілився у життя проєкт Інституту розвитку міста, який підтримали криворізькі гіди. Екскурсії передбачають 7 півгодинних віртуальних мандрівок, які проведуть із семи районів міста. Сьогодні стартувала перша онлайн-мандрівка у Металургійному районі міста.

Онлайн-екскурсії стали популярними в умовах карантину. За допомогою віртуальних подорожей хочуть заохотити більше містян та гостей, які згодом пройдуть цими та іншими маршрутами разом з гідами.

Криворізький гід Анатолій Вихристенко каже, формат віртуальних подорожей трохи незвичний, адже зазвичай бачить реакцію людей, для яких працює, а тут не вистачає очей і запитань.

«Я перший, хто починає цю естафету проведення екскурсій з нагоди річниці міста Кривого Рогу. Дуже було відповідально. Багато збирав інформації, з людьми спілкувався, багато виїжджав до міста.На реакцію не дуже дивився, але іноді люди з подивом дивилися, зупинялися: йде чоловік, сам із собою розмовляє. Взагалі кожна екскурсія дуже цікава, тобто якщо вона мені самому не цікава, той проводити її немає сенсу», – каже екскурсовод.

фото: Суспільне

Родзинкою міста залишається промисловий туризм, говорить провідний фахівець з туристичного обслуговування Ганна Литвинчук.

«Це такий невеличкий марафон екскурсійний. Обрали в кожному районі один з об’єктів – відомих або ж невідомих. Екскурсія-сюрприз, ми довго не відкривали, що це буде за екскурсія, але зараз можемо сказати – це екскурсія з найгарнішого кар’єру, залізорудного серця України, Південного ГЗК, з оглядового майданчика. Будуть розповідатися найцікавіші факти виробництва заліза», – розповіла Ганна Литвинчук.

Заключну віртуальну подорож проведуть з Центрально-Міського району, з Карачунів, де з дамби водосховища можна побачити водоспади та затоплений кар’єр.

Джерело: Суспільне