“Москва була болотом із жабами”: мем із сайту посольства США надихнув українців і розлютив росіян (Фото, Відео)

Публікація викликала шквал англомовних коментарів зі словами підтримки на адресу України. Самі ж українці також висловилися.

“Україна цивілізаційно належить до європейської сім’ї народів. Нашого цвіту по всьому світу в королівських династіях Ярослав Мудрий знав як інтегруватися з Європою та посилити родинні зв’язки.. а от що могли московити запропонувати Франції, Британії, Швеції, Норвегії ? Красу боліт із жабами ? Чи жаб -царівн?”,- прокоментувала Ганна Г.

Сайт посольства США постійно інформує про ті заходи, які зараз почали задіювати уповноважені американці у відповідь на агресивну поведінку РФ.

"Вчора президент Байден підписав виконавчий указ у відповідь на дії президента Путіна щодо нібито визнання так званих Донецької та Луганської народних республік (ДНР і ЛНР) "незалежними" державами. Сполучені Штати без вагань використовуватимуть свої повноваження, щоб спрямувати їх на тих, хто підтримує дії з підриву суверенітету та територіальної цілісності України",- ідеться у попередньому повідомленні посольства.