Від 5 червня в Україні нові послаблення карантину – рішення Уряду

Із 5 червня в Україні буде запроваджений новий етап послаблення карантинних заходів, введених через поширення коронавірусу.

Про рішення щодо послаблення обмежень, прийняте сьогодні на засіданні Кабінету міністрів, повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

На засіданні Уряду члени Кабміну одноголосно внесли зміни до постанови Уряду від 20 травня №392.

Читайте також: Вихід України з карантину через Covid-19: Уряд оприлюднив графік скасування обмежень (Відео, Графіка)

Зокрема, від 5 червня в Україні відбудуться послаблення, які дозволять відновити внутрішні авіарейси, а закладам громадського харчування дозволять обслуговування всередині кафе і ресторанів. Крім того, скасовується самоізоляція для літніх людей. Також релігійним організаціям тепер буде дозволено проводити богослужіння за участі прихожан не тільки на відкритому повітрі, а й за присутності вірних у храмах з розрахунку одна людина на 5 квадратних метрів.

“У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль, регіональна комісія ТЕБ і НС зобов’язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень”, – наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Читайте також: Україна перейшла на третій етап послаблення карантину: що дозволено з 1 червня (Графіка)

Нагадаємо, попереднє послаблення в рамках адаптивного карантину відбулося в Україні з 1 червня.