У МОЗ змінили вимоги до роботи ринків: без екранів, але в масках

“Пом’якшення не означає скасування. Без дотримання цих правил вихід з карантину може затягнутись”, – наголосив головний санітарний лікар України.

Із 8 червня в рамках карантинних обмежень через коронавірус Міністерство охорони здоров’я України змінило вимоги до роботи ринків в Україні. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук головний санітарний лікар України-заступник глави МОЗ Віктор Ляшко.

Він опублікував постанову головного державного санітарного лікаря України, що втупає в дію 8 червня і регламентує нові вимоги до роботи ринків.

Відповідно до цієї постанови, захисні екрани між покупцем та продавцем на ринку перестали бути обов'язковими, як і відстань між продавцями у 3 метри. Однак і для покупців, і для продавців захисні маски на обличчі залишаються обов'язковими, як і регулярна дезінфекція торгових поверхонь. Покупців на ринку одночасно може перебувати і далі не більше одного на 10 квадратних метрів.

"Без дотримання цих правил вихід з карантину може затягнутись", - наголосив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Як повідомляла раніше ІА "7 Днів-Україна", в рамках послаблення карантинних обмежень, запроваджених через поширення коронавірусу, 29 квітня Уряд України дозволив відновити роботу ринків в Україні з дотриманням спеціальних санітарних норм.