Стрілянина під Києвом: став відомий прибуток, за який конфліктують перевізники (Відео)

Фото – Фейсбук поліції Київщини

Причиною масової стрілянини між перевізниками, що сталась вранці 29 травня в Броварах, стала багаторічна боротьба за прибуток від перевезень пасажирів за маршрутом Бровари-Київ. Ці перевезення приносять близько 250 тисяч гривень прибутку щодня.

Як повідомив сьогодні вранці міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у Twitter,  двом десяткам учасників стрілянини у Броварах суд вже обрав запобіжний захід, організаторам “розбірок” правоохоронці готуються оголосити підозру.

Читайте також: Масова стрілянина під Києвом: поліція розкрила перші подробиці (Відео)

“20 фігурантам справи щодо стрілянини у Броварах обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 діб без застави. Ще одну справу суд розглядатиме о 10-й. 2 особам оголошено підозру заочно – до затримання. На черзі – організатори злочину. Слідство триває!” – написав глава МВС України.

Як повідомляє ТСН, масова стрілянина в Броварах вранці 29 травня стала виявом крайнього загострення конфлікту між легальними і нелегальними автоперевізниками, протистояння між якими в місті-сателіті Києва триває вже не перший рік.

Читайте також: Пострілів було багато: кадри сьогоднішньої ранкової стрілянини під Києвом (Відео) 

Ціна питання, за даними ТСН, – 250 тисяч гривень щодня. Саме такий прибуток приносять ці пасажирські перевезення автоперевізникам кожного дня. 

Читайте також: “Ситуація загострювалась кожного дня”, – мер Броварів про причини масової стрілянини

Більше подробиць про причини, що призели здо збройного конфікту з масовою стріляниною – у сюжеті ТСН. Тиждень.