“Стій, стріляти буду”, – подробиці спецоперації затримання кілерів, які стріляли в Києві у лідера наркокартелю (Відео)

В Україні затримали групу з чотирьох іноземних кілерів, які в Києві намагались вбити ватажка міжнародного наркокартелю.

Як повідомляє Нацполіція України, 26 травня у Печерському районі Києва невідомі здійснили кілька пострілів у чоловіка. Потерпілого з вогнепальними пораненнями доставили в лікарню. 

Він виявився громадянином Чорногорії, який знаходиться в міжнародному розшуку і є одним із лідерів та організатором наркокартелю, члени якого постачають наркотики на територію більшості країн Європи.

Представники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції оперативно встановили осіб, причетних до замаху. Це громадяни Чорногорії, Македонії та Сербії. Один з них перебуває в міжнародному розшуку за замовне вбивство.  За словами Голови Нацполіції, на початку травня вони прибули в Україну, заздалегідь придбали транспорт, вогнепальну автоматичну зброю та організували стеження за майбутньою жертвою. Визначившись із датою вбивства, фігуранти чекали потерпілого біля його будинку. Здійснивши п’ять пострілів у жертву, двоє зловмисників сіли в авто і втекли з місця злочину. Через кількасот метрів вони покинули та підпалили машину, аби знищити докази, і пересіли в інше авто, що повезло їх на Одещину.

27 травня українські правоохоронці затримали банду кілерів в Одесі.

Більше подробиць про спецоперацію – у сюжеті ТСН.