Справа Шеремета: після зміни підозри суд продовжив арешт Антоненку і Кузьменко (Відео)

“Все, що відбувається – це пряма фальсифікація і відверта брехня”, – так заявив на суді 25 травня про звинувачення в убивстві Павла Шеремета підозрюваний Андрій Антоненко.

Підозрюваним в убивстві журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко та Андрію Антоненкові суд продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів.

Крім того, Печерський райсуд Києва змінив запобіжний захід Яні Дугарь, також підозрюваній у справі Шеремета – тепер у Дугарь вимагають заставу у розмірі 168 тисяч гривень.

Нагадаємо, 21 травня усім трьом підозрюваним у вбивстві змінили підозри – тепер слідство називає організаторами злочину “невстановлених осіб”, а Кузьменко та Антоненка – виконавцями, Дугарь – “пособником”.

Поліція також 22 травня заявила про завершення розслідування щодо підозрюваних у виконанні вбивства журналіста Павла Шеремета.

Судові засідання 25 травня щодо обрання підозрюваним подальших запобіжних заходів тривали до пізнього вечора під супровід акції протесту, на якій активісти вимагали чесного розслідування справи Шеремета.

Більше подробиць – у сюжеті ТСН.