Ще одна область України перетнула показник у тисячу випадків Covid-19 (Мапа)

З початку пандемії у восьми областях України лабораторно підтверджено понад тисячу випадків коронавірусу. Восьмою областю, що 28 травня претнула цей показник, стала Харківська.

Про такі дані на ранок 29 травня повідомив Центр громадського здоров’я МОЗ України, опублікувавши карту поширення коронавірусу по регіонах України.

Підтверджено 22 811 випадків Covid-19, з них 8934 одужали, 679 померли”, – проінформував Центр МОЗ про рівень інфікування Covid-19 в Україні з початку пандемії.

За даними Центру, лідерами в нашій країні за кількістю дігностованих випадків Covid-19 на сьогодні залишаються Чернівецька область, де підтверджено загалом 3 тисячі 259 випадків, та Київ – 2 тисячі 849. Ці регіони і за останню добу були лідерами в Україні за поширенням Covid-19: на Буковині 28 травня виявили лабораторно 58 нових випадків заражень коронавірусом, у Києві – 56.

У Харківській обалсті, яка стала 8-ю, що перетнула показник у тисячу випадків, на сьогодні підтверджено загалом 1 тисячу 11 випадків інфікувань коронавірусом.

Читайте також: Стрімкого падіння нових випадків коронавірусу в Україні нема – дані МОЗ

Протягом останньої доби в Україні лабораторно підтверджено 429 випадків Covid-19, повідомив Центр громадського здоров’я МОЗ України.