Оприлюднено дату реєстрації на пробне тестування ЗНО-2022

Фото з вільних джерел

Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання на 2022 рік проходитиме з 5 по 22 січня. Самі тестування пройдуть у березні.

Про це 21 жовтня повідомила пресслужба Українського центру оцінювання якості освіти.

“Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме протягом 5‒22 січня 2022 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що пробні тестування пройдуть:

  • з української мови, української мови і літератури — 19 березня;
  • з історії України, з математики, математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня.

"У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета. Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня — з інших навчальних предметів", — додали в УЦОЯО.

Водночас вказується, що пробне ЗНО є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і "проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб". У центрі повідомили, що вартість тестування визначать регіональними центрами оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року.

  • За даними МОН, п’ята частина абітурієнтів не змогли скласти зовнішнє незалежне тестування з історії України.
  • Найпопулярнішими предметами зовнішнього незалежного оцінювання-2021 стали українська мова і література, історія України та математика. Останній предмет не склали близько 32% абітурієнтів.
  • У 2021 році найбільше випускників не подолали поріг "склав/не склав" на ЗНО з математики. Водночас найменший відсоток тих, хто не склав, був з фізики.