“Не вам мене повчати”, – повна версія виступу Арсена Авакова у ВР (Відео)

Міністр внутрішніх справ України у Верховній раді. Фото – МВС

Відставки міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, якої під стінами ВР сьогодні від ранку вимагали активісти, не відбулося.

Як повідомляє ТСН, Верховна рада і не планувала розглядати питання відставки глави МВС – проєкту відповідної постанови у ВР не було зареєстровано.

Глава МВС Арсен Аваков виступив сьогодні в Раді в рамках години запитань до Уряду. В ході виступу Арсен Аваков повідомив народних депутатів про хід розслідування резонансних кримінальних проваджень.

Читайте також: Нардепи викликають главу МВС Авакова “на килим”

На прохання нардепа фракції “Голос” Інни Совсун вибачитися перед батьками 5-річного Кирила Тлявова, який загинув внаслідок стрілянини за участі поліцейських, Арсен Аваков заявив, що це неправда, що вбивці хлопчика на волі.

“Не треба спекулювати. Не вам мене повчати, як кажуть, “родіну любіть”. Я патріот до “мозга костєй” і буду працювати на державу, а не на політичні інтереси деяких політичних партій”, – сказав Арсен Аваков.

Читайте також: У Раді збирають підписи за відставку Авакова (Документ, Відео)

Міністр внутрішніх справ України повідомив, що на події у відділку поліції в Кагарлику, де поліцейські катували і зґвалтували жінку, МВС зреагувало миттєво, затримавши підозрюваних правоохоронців.

“Те, що сталося в Кагарлику, – неприпустимо і потребує жорсткої реакції, яка і послідувала з боку поліції”, – сказав Арсен Аваков.

Він наголосив, що з подій у Кагарлику МВС зробило висновки на майбутнє: тепер в усіх підрозділах поліції України буде запроваджена система “Custody Records”, тобто повна відеофіксація слідчих дій. Крім того, інспекція з особового складу отримає право будь-якої миті перевіряти будь-які підрозділи та окремих працівників поліції під час несення ними служби.

Читайте також: Геть Авакова!”: під ВР зібралась велелюдна акція (Відео)

Як звітував у Раді Арсен Аваков та як реагували на це під стінами ВР учасники акції з вимогою відставки глави МВС – у відео ТСН. Повна версія виступу міністра внутрішніх справ України у Верховній раді – у відео 112 Україна.