В “Укрзалізниці” занепокоєні зупинкою руху поїздів, що може завдати великих збитків підприємству

фото: Petropavlivka.city (архів)

В “Укрзалізниці” заявили, що у разі зупинки руху поїздів через карантин, підприємство недоотримає 570 мільйонів гривень на місяць і буде вимушене відправити у “простій” 25 тисяч працівників, які організовуються пасажирські перевезення.

“Укрзалізниця” виступає за максимальне збереження пасажирського руху в умовах карантину. Обмеження приміського й дальнього пасажирського сполучення негативно впливає на епідемічну ситуацію в Україні. За відсутності поїздів сотні тисяч людей будуть вимушені щоденно обирати для своїх подорожей автотранспорт, зокрема маршрутки. У більшості випадків маршрутні перевізники, на відміну від залізничних, не дотримуються належних протиепідемічних заходів”, — заявили у відомстві.

В “Укрзалізниці” запевняють, що суворо дотримуються всіх протиепідемічних заходів, а зупинка пасажирського залізничного сполучення призведе до “вкрай негативних наслідків для національної економіки, адже значно погіршиться мобільність населення”.

фото із фейсбук-сторінки Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia

У відомстві зазначили, що інші європейські країни, як правило, не обмежують роботу транспорту, а “Укрзалізниця” буде суворо дотримуватися всіх рекомендацій та рішень, прийнятих КМУ та Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки щодо пасажирського залізничного сполучення”.

В “Укрзалізниці” додали, що у випадку зупинки поїздів 69 поїздів дальнього сполучення не перевозитимуть 50 тисяч пасажирів щоденно, а 886 приміських поїздів не перевозитимуть 154 тисяч пасажирів щоденно.