В Україні створять спецфонд для фінансування аеропортів і залізничної інфраструктури, – Криклій

фото: Фейсбук Міністерства інфраструктури України

Таку ініціативу подав Міністр інфраструктури УкраїниВладислав Криклій, а Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) її підтримав.

Про це йшла мова під час наради щодо презентації результатів дослідження інституційної спроможності Мінінфраструктури для структурування та здійснення проектів державно-приватного партнерства, яка відбулась сьогодні, 14 січня, інформує Урядовий портал.

Створення спецфондів для фінансування розвитку аеропортів та залізниці у перспективі дозволить забезпечити стабільне фінансування інфраструктури та відкриє нові можливості для залучення приватних інвестицій, наголосив під час заходу Владислав Криклій.

Відтак, ЄБРР вже виділив фінансування та провів відбір консультантів, які займатимуться аналізом міжнародного досвіду, розробкою концепції та написанням відповідних законодавчих актів з метою впровадження вищезазначеної ініціативи. Планується, що робота консультантів розпочнеться найближчим часом.

Крім цього, під час наради представники компанії-консультанта презентували результати дослідження інституційної спроможності Міністерства структурувати та впроваджувати проекти ДПП, а також релевантні рекомендації для покращення роботи.