В Україні створять Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві

Сьогодні народні обранці прийняли у першому читанні законопроєкт №3205-2 про Фонд часткового гарантування кредитів в сільському господарстві, інформує kmu.gov.ua. За це рішення проголосували 295 депутатів.

Повідомляється, що така фінансова установа стане ефективним інструментом, який спростить отримання кредитів малими фермерами, які не мають кредитної історії.

«Фонд гарантування кредитів – це ще один інструмент, який спростить доступ аграріям, в тому числі і малим фермерам, до фінансування. Господарства, які обробляють землю до 500 гектарів, матимуть більше можливостей отримати кредити на розвиток свого бізнесу, адже виконання їх зобов’язань перед банками будуть гарантуватися Фондом», – прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Законопроектом передбачається надання можливості українцям вільно розпоряджатися своєю власністю, включно із землею та капіталом, та отримувати за розпорядження нею справедливу вартість.

Реалізація цього документу покращить доступ малих та середніх сільгоспвиробників до кредитних ресурсів та сприятиме стабільності функціонування сільського господарства в Україні.