Уряд схвалив розпорядження про укладання фінансової угоди з ЄІБ щодо проєкту з оновлення доріг Луганщини

фото6 Трибун

Уряд уповноважив Міністра Владислава Криклія укласти фінансову угоду з ЄІБ щодо проєкту з оновлення доріг Луганщини, йдеться на сайті Міністерства інфраструктури України.

Сьогодні на своєму засіданні Уряд схвалив розпорядження КМУ «Про залучення коштів позики від ЄІБ для реалізації проєкту «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження (Проєкт 3В)» у розмірі 100 млн євро, які будуть спрямовані на відновлення дорожньої інфраструктури Луганщини.

Уряд також ухвалив Розпорядження Президента «Про делегацію України для участі у переговорах з ЄІБ щодо укладення Фінансової угоди «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження (Проєкт 3В)» та уповноважив Міністра інфраструктури Владислава Криклія підписати зазначену угоду від української сторони.

«Впровадження цього важливого для східного регіону проєкту не лише сприятиме розбудові інфраструктури Луганщини, а й дозволить повністю інтегрувати її в економіку України. Залучені кошти ЄІБ у розмірі 100 млн євро будуть спрямовані на виконання ремонтних робіт на 2-х ділянках автодороги Р-66 КПП «Демино-Олександрівка»-Сватове-Лисичанськ-Луганськ. Вкотре дякую нашим постійним міжнародним партнерам за співпрацю та підтримку України в розбудові сучасної та якісної інфраструктури для людей», – зазначив Владислав Криклій.

Окрім 100 млн євро позики від ЄІБ у рамках Проєкту ЗВ на відновлення доріг у Луганській області Україна також отримає 65 млн доларів позики від МБРР. Всі ці кошти будуть спрямовані на капітальний і поточний середній ремонти ділянок автошляхів:

– Н-26 Чугуїв-Мілове;
– Р-66 КПП «Демино-Олександрівка»-Сватове-Лисичанськ-Луганськ;
– Т-13-02 КПП «Танюшівка» – Старобільськ – Бахмут.

Всього у рамках проєкту в регіоні планується оновити близько 183 км автошляхів загального користування державного значення.