У разі зриву доставки пенсій, Кабмін повинен звільнити очільника “Укрпошти”, – Рева

фото: Укрінформ

Словесна перепалка щодо питання доставки пенсій виникла між ексміністром соціальної політики Андрієм Ревою та генеральним директорм “Укрпошти” Ігорем Смілянським в ефірі «Шоу №1» на телеканалі «Україна 24».

Смілянський розповів, що, оскільки пенсійний тариф не переглядався, заробітна плата у порівнянні з попереднім роком збільшилася на 37%, але пенсійний тариф залишився тим самим. Чиновник стверджує, що якщо зростають витрати, то повинен тариф зростати теж.

Андрій Рева назвав це брехнею і сказав: "Ви отримали 900 млн додаткових грошей з бюджету Пенсійного фонду торік. Ви брешете, тому що не кажете, що у вас кількість грошей за доставку залежить від розміру пенсій. І якщо пенсії зростають, ви отримуєте більше. Ви говорите про те, щоб відсоток від пенсій, які люди отримують, збільшити, щоб вас утримувати. Яка у вас зарплата? «Укрпошта» - це державне підприємство. Якщо він (Смілянський ) зірве доставку пенсій, перше, що повинен зробити Кабмін – звільнити цього недолугого керівника. Якщо він неспроможний – женіть його в шию».

Смілянський відповів, що "Укрпошта" не є державним підприємством і не отримує нічого з бюджету. Проте Рева запитав свого опонента: "Кому належать 100% акцій?", на що той відповів: "Державі".

«То чого ви зараз знову брешете людям? Це державне підприємство… Він про зарплату може свою сказати?.. Пенсіонери отримають свої гроші, буде Смілянський чи не буде. Хто він такий? Він чиновник, він не може нікого лякати», - резюмував Рева.