У Мінсоцполітики пообіцяли компенсації українцям за “червону зону”: подробиці

У Міністерстві соціальної політики запевнили, що українцям, які мешкають в регіонах, що потраплять до “червоної” зони, автоматично піднімуть норми споживання комунальних послуг під час розрахунку субсидії.

Про це розповіла міністр соціальної політики Марина Лазебна на пресконференції, про це пише 5 канал.

Йдеться про істотне збільшення норм споживання для розрахунку субсидій

“Ми зараз бачимо нове загострення епідемії COVID-19. Деякі регіони можуть повернутися до “червоної” зони з усіма відповідними обмеженнями. Для мешканців регіонів, які потрапляють до “червоного” рівня небезпеки, одразу на 50% будуть збільшені норми споживання основних комунальних послуг при розрахунку субсидії. Це відбудеться автоматично”, – наголосила Лазебна.

За її словами, відповідні підвищені норми споживання Кабмін затвердив ще навесні 2020 року.

"Ми розуміли, що при обмеженнях "червоної" зони люди вимушено перебувають удома: працюють з дому, діти вчаться дистанційно, отже, родини споживають більше води, газу, електрики. Тому така урядова норма передбачена в постанові, і вона буде діяти, якщо регіон буде включено до "червоної" зони", – поінформували в Мінсоцполітики.

Як стало відомо вже трьом українським регіонам загрожує потрапляння до "червоної" зони карантину.

Нагадаємо, 24 вересня стало відомо, що Кабмін виділить додаткові 12 млрд грн на субсидії. В уряді запевняють, що кошти отримають всі, хто їх справді потребує.