Стало відомо про вартість газу для українців у березні

Ціна на газ в Україні становитиме на рівні 6,70 до 6,99 грн за кубометр.

Про це повідомляється на сайті консультаційного центру для населення “ГазПравда”, створеного НАК “Нафтогаз України” спільно з активістами.

Найменшу ціну в березні своїм споживачам запропонувала енергетична компанія “мегават Енерго сервісна компанія” – 6,70 грн за куб. м, а також “Агросинтез Трейдинг” – 6,75 грн за куб. м.

Ще кілька компаній встановили на березень ціни нижче граничного тарифу, встановленого Урядом. Зокрема, "ПК "Енергетичні ресурси України" - 6,80 грн за куб. м, газопостачальна компанія "Нафтогаз України" - 6,86 грн за куб. м, ДП "Євода трейд" КП Луцькводоканал" - 6,88 грн за куб. м, "Газпромпостач" - 6,9 грн за куб. м, "Волиньелектро збут" - 6,97 грн за куб. м, а також "Закарпаття Енергозбут" – 6,97 грн за куб. м.

Ціни інших постачальників газу, які обслуговують більшу частину населення України, не перевищують затверджену урядом граничну ціну і становлять 6,99 грн за куб. м.

Нагадаємо, кабінет міністрів встановив граничний розмір ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 гривні за кубічний метр.

Для споживачів, які мають контракти на постачання газу за ціною нижче 6,99 грн, тарифи не зміняться. Ціна постачальника останньої надії так само встановлена на рівні 6,99 гривні за кубометр.

Також міністри встановили граничний тариф на розподіл газу – він не перевищуватиме 1,79 грн за кубометр.