Роботу гуртових ринків у Київській області не заборонятимуть: які умови висунено (Відео)

Фото з вільних джерел
Фото з вільних джерел

Роботу гуртових ринків у Київській області не заборонятимуть.

Про це на брифінгу повідомив т.в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.
За словами Володіна, в області закрито усі 74 ринки, крім гуртових. “Оскільки це насамперед продовольча безпека, ми не будемо забороняти роботу гуртових ринків. Єдине уточнення – на цих ринках має бути забезпечено санітарні правила безпеки, відповідно, працівники повинні бути забезпечені масками, і там має обов’язково проводитися дезінфекція”, – пояснив він.
Т.в.о. голови ОДА уточнив, що в області закрито 178 готелів та хостелів, 619 закладів харчування, 784 торговельні заклади. “Ветеринарні препарати, корм для тварин, пестициди, агрохімікати, насіння та садівний матеріал буде дозволено продавати за умови дотримання визначених правил, санітарних вимог та вимог карантину. Це пов’язано з тим, що у нас наразі весінній період, і фермери та сільськогосподарські підприємства повинні мати можливість забезпечити посадку урожаю”, – наголосив Володін.
Президент Володимир Зеленський вважає, що навіть в умовах карантину не можна лишати людей без можливості купляти продукти харчування, тому у містечках, де продовольчі ринки є єдиним джерелом їжі, закривати їх не потрібно.

Зазначимо, в Україні можуть відновити роботу продовольчих ринків під час карантину. Такий варіант не виключили в Мінекономрозвитку.

Зазначимо у суботу 21 березня продуктові павільйони Ірпінського ринку закрили на час карантину. Поміж пустих прилавків ходили продавці. Бізнес повністю не зупинили – продавали через решітку. Були і ті хто виніс і розклав товар перед воротами. Перший заступник міського голови Ірпеня Олександр Маркушин викликав на ринок поліцію та Мунварту. Вони перекрили вхід.