Херсон отримає сотні мільйонів гривень інвестицій у розвиток морського порту та інфраструктури міста й регіону в найближчі три роки, – Зеленський

фото зі сторінки фейсбук В. Зеленського

Про це написав Володимир Зеленський на своїй сторінці у фейсбук.

“Сьогодні ми дали старт концесії в Україні! Інвестиції, що були лише на папері, тепер ставатимуть новими дорогами, сучасними портами, робочими місцями. Завдяки ухваленому парламентом закону про концесію Херсон отримає сотні мільйонів гривень інвестицій у розвиток морського порту та інфраструктури міста й регіону в найближчі три роки. Це лише перша така угода. Далі буде більше!

Радий, що на Херсонщині активно триває «Велике будівництво». Хоча шкода, що останнє десятиріччя було втрачене: з 2010-го по 2020-й сумарно грошей і кілометрів доріг було менше, ніж ми будуємо цьогоріч. А будувати є що: потрібні й садочки, і школи, і стадіони.

У Новій Каховці під час відкриття спорткомплексу на щастя забив гол меру! Побільше перемог спортсменам!

Те, що в Херсонській області будується 177 кілометрів державних доріг, – це чудово. Але допоки по автошляхах їздитимуть перевантажені фури, жодних грошей не вистачить, щоб їх відремонтувати. Побачив, як працює система габаритно-вагового контролю на Херсонщині. Вона могла б бути ефективною, але нині не розвинена: немає достатньо обладнання та механізмів контролю. Зате є ласі підзаробити на перевантаженні ваговозів і водночас – руйнуванні доріг. Але ми зупинимо це. З допомогою Нацполіції та СБУ ми будемо затримувати фури та змушувати їх розвантажуватись. Ми зшиваємо Україну новими дорогами й не дамо їх руйнувати.

А ще побував на відомій виноробні князя Трубецького. Тут зустрівся з аграріями. На Херсонщині одні з найродючіших чорноземів, а питань в аграріїв накопичилося чимало. Я чітко висловився: відстоюватиму їхні інтереси, працюватиму над захистом їхніх прав, над тим, щоб вони мали можливості для розвитку в Україні, мали можливості для експорту, а їхня продукція не поступалася якістю імпортній.

Сьогодні трохи втомлений, але радий, що відвідав цю гостинну землю. Херсонщино, дякую й до наступного побачення!”, – йдеться у дописі Володимира Зеленського.